منطبق بر مطالب جوملا

منطبق بر مطالب جوملا

یکی از موثرترین امکانات اپلیکیشن منطبق بودن آن بر اساس مطالب سایت شما است. با استفاده از کامپوننت جومینا app نصب شده بر روی سایتتان شما میتوانید به راحتی از مجموعه های خود برای اپ مورد نظر منو ساخته و مطالب مجموعه را در برنامه در اختیار کاربران قرار دهید.

سرعت در بارگزاری

سرعت در بارگزاری

علاقه ی کاربران به برنامه هایی با سرعت بالا خیلی بیشتر از برنامه هایی با سرعت پایین است. چرا که هر چه اپلیکیشن شما سریعتر باشد، در زمان کمتری کاربر به مقصود خود می‌رسد و احساس راحتی بیشتری خواهد کرد.

پوش نوتیفیکیشن چیست؟

پوش نوتیفیکیشن چیست؟

نوتیفیکیشن یک راه ارتباطی بین مالک اپلیکیشن موبایل و کاربرانش است. نوتیفیکیشن این اجازه را میدهد که اپلیکیشن خبر یا اتفاقی جدید را به کاربران خود برساند حتی اگر در آن هنگام کاربر در حال استفاده از اپلیکیشن نباشد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

بی شک یکی از پرکاربردترین و موثرترین امکانات یک اپلیکیشن اشتراک گذاری مطالب آن در شبکه های اجتماعی مییباشد.

زیر مجموعه ها

درباره JoomlaAppMaker

اپلیکیشن ساز تلفن همراه جوملا حاصل تلاش بی وقفه ای است که گروه طراحان وب جومینا جهت تسهیل کار طراحان وب و همچنین مدیران سایت های اینترنتی در داشتن یک کانال ارتباطی موثر نموده اند . این وب سایت با ارائه پنل مدیریت در سایت خود شما جهت کنترل اپلیکیشن این امکان را فرآهم آورده است تا شما بتوانید یک اپلیکیشن اندروئیدی با تمامی امکانات را برای سات خود ایجاد نمایید . کاهش هزینه های طراحی اپلیکیشن برای وب سایت ها جدا از انکه برای طراحان وب سایت ها موجب ایجاد ارزش افزوده میگردد باعث میگردد تا مدیران سایت های اینترنتی نیز بتوانند دسترسی وسیع تری به مخاطبان خود داشته باشند .

جوملا اپلیکیشن

اپلیکیشن جوملا

خبرنامه وبسایت

با عضویت در خبرنامه اپل اِن آی سی میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.

telegraminstagramfacebooktwitter