پوش نوتیفیکیشن چیست؟

پوش نوتیفیکیشن چیست؟

نوتیفیکیشن یک راه ارتباطی بین مالک اپلیکیشن موبایل و کاربرانش است. نوتیفیکیشن این اجازه را میدهد که اپلیکیشن خبر یا اتفاقی جدید را به کاربران خود برساند حتی اگر در آن هنگام کاربر در حال استفاده از اپلیکیشن نباشد.


پوش نوتیفیکیشن در اصل حاوی پیامی است که در صفحه موبایل کاربر نمایش داده شده و کاربر با کلیک بر روی این پیام به صفحه مورد نظر ارجاع داده می شود. صفحه ارجاع داده شده می تواند یک صفحه وب، اپلیکیشن و یا حتی صفحه ارسال ایمیل باشد.

این ابزار فوق العاده، پتانسیل خوبی برای تبلیغات نیز ایجاد نموده است. وسعت بالای کاربران اپلیکیشن های موبایلی و کارایی های مختلف این ابزار می تواند کاربران را به نسبت تبلیغات پیامکی و یا ایمیلی، بسیار بیشتر تحت تاثیر قرار دهد.
ارسال پوش نوتیفیکیشن و یا فرستادن اعلان در ماههای اول پس از نصب یک اپلیکیشن برای کاربران بسیار موثر است و تاثیر چشمگیری بر میزان استفاده کاربر از نرم افزار دارد.
از آنجا که یک اپلیکیشن تازه منتشر شده به علت آمار کم دانلود نمی تواند نمایش خوبی از همان شروع در مارکت هایی همچون بازار  و گوگل پلی داشته باشد، با گذشت زمان به قعر لیست اپلیکیشن ها سقوط می کند. با استفاده از ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی می توان سیر صعودی از آمار دانلود اپلیکیشن را ایجاد نمود. با ارسال پیام تبلیغاتی اپلیکیشن خود به روش پوش نوتیفیکیشن، هزاران کاربر آنلاین را از انتشار اپلیکیشن خود مطلع نموده و شاهد دانلود بالای آن در مدت زمان کم باشید.
پیام تبلیغاتی نوتیفیکیشن شما می تواند عملکرد گوناگونی داشته باشد. برای مثال می توان با کلیک بر روی نوتیفیکیشن، صفحه اپ شما در مارکت مورد نظر باز شده و یا یک لینک دانلود از فایل نصبی اپلیکیشن شما که قبلا در آدرسی بارگذاری نموده اید باز شده و کاربر بطور مستقیم آن را دانلود و نصب نماید.
امروزه بازاریابان دیجیتال برای بازاریابی و تبلیغات وب سایت ها، اپلیکیشن ها و ... از این ابزار فوق العاده قدرتمند استفاده می نمایند.
از جمله مزایای پوش نوتیفیکیشن، این است که در صورت آنلاین نبودن کاربر، پیام در صف انتظار قرار گرفته و بلافاصله پس از آنلاین شدن او، ارسال می گردد.
تاثیر فوق العاده پوش نوتیفیکیشن در تجربه کاربر و ایجاد تعامل بهتر با او، باعث شده تا اکثر توسعه دهندگان از این امکان در اپلیکیشن های خود استفاده نمایند. رشد روزافزون این سرویس در اپلیکیشن های ایرانی باعث ایجاد نسل جدیدی از تبلیغات موبایل بر اساس پوش نوتیفیکیشن گردیده است.

درباره JoomlaAppMaker

اپلیکیشن ساز تلفن همراه جوملا حاصل تلاش بی وقفه ای است که گروه طراحان وب جومینا جهت تسهیل کار طراحان وب و همچنین مدیران سایت های اینترنتی در داشتن یک کانال ارتباطی موثر نموده اند . این وب سایت با ارائه پنل مدیریت در سایت خود شما جهت کنترل اپلیکیشن این امکان را فرآهم آورده است تا شما بتوانید یک اپلیکیشن اندروئیدی با تمامی امکانات را برای سات خود ایجاد نمایید . کاهش هزینه های طراحی اپلیکیشن برای وب سایت ها جدا از انکه برای طراحان وب سایت ها موجب ایجاد ارزش افزوده میگردد باعث میگردد تا مدیران سایت های اینترنتی نیز بتوانند دسترسی وسیع تری به مخاطبان خود داشته باشند .

جوملا اپلیکیشن

اپلیکیشن جوملا

خبرنامه وبسایت

با عضویت در خبرنامه اپل اِن آی سی میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.

telegraminstagramfacebooktwitter