ایجاد منو دلخواه

ایجاد منو دلخواه

کامپوننت جومینا app این امکان را برای مدیر سایت فراهم می آورد تا از لیست مجموعه های سایت خود برای اپلیکیشن منو ایجاد کند. منو در اپلیکیشن یک لیست بازشونده است که مطالب مجموعه انتخابی را نمایش میدهد.

منو های ایجاد شده تنها با یک کلیک قابل انتشار و یا عدم انتشار در اپ میباشند.

همچنین اپلیکیشن دارای منوهای درباره ما و تماس با ما نیز میباشد که در بخش پایین صفحه قرار گرفته است. در منو درباره ما نقشه نیز درج شده است.

در بخش تماس با ما، پس از ارسال پیام توسط کاربر، پیام به ایمیل مدیر سایت ارسال شده و  پیام تشکر نیز از طریق اس ام اس به کاربر ارسال خواهد شد.

 

درباره JoomlaAppMaker

اپلیکیشن ساز تلفن همراه جوملا حاصل تلاش بی وقفه ای است که گروه طراحان وب جومینا جهت تسهیل کار طراحان وب و همچنین مدیران سایت های اینترنتی در داشتن یک کانال ارتباطی موثر نموده اند . این وب سایت با ارائه پنل مدیریت در سایت خود شما جهت کنترل اپلیکیشن این امکان را فرآهم آورده است تا شما بتوانید یک اپلیکیشن اندروئیدی با تمامی امکانات را برای سات خود ایجاد نمایید . کاهش هزینه های طراحی اپلیکیشن برای وب سایت ها جدا از انکه برای طراحان وب سایت ها موجب ایجاد ارزش افزوده میگردد باعث میگردد تا مدیران سایت های اینترنتی نیز بتوانند دسترسی وسیع تری به مخاطبان خود داشته باشند .

جوملا اپلیکیشن

اپلیکیشن جوملا

خبرنامه وبسایت

با عضویت در خبرنامه اپل اِن آی سی میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.

telegraminstagramfacebooktwitter