درباره اپلیکیشن

اپلیکیشن ساز تلفن همراه جوملا حاصل تلاش بی وقفه ای است که گروه طراحان وب جومینا جهت تسهیل کار طراحان وب و همچنین مدیران سایت های اینترنتی در داشتن یک کانال ارتباطی موثر نموده اند . این وب سایت با ارائه پنل مدیریت در سایت خود شما جهت کنترل اپلیکیشن این امکان را فرآهم آورده است تا شما بتوانید یک اپلیکیشن اندروئیدی با تمامی امکانات را برای سات خود ایجاد نمایید . کاهش هزینه های طراحی اپلیکیشن برای وب سایت ها جدا از انکه برای طراحان وب سایت ها موجب ایجاد ارزش افزوده میگردد باعث میگردد تا مدیران سایت های اینترنتی نیز بتوانند دسترسی وسیع تری به مخاطبان خود داشته باشند.

 

ویژگی های اپلیکیشن 

منطبق بر مطالب جوملا

یکی از موثرترین امکانات اپلیکیشن منطبق بودن آن بر اساس مطالب سایت شما است. با استفاده از کامپوننت جومینا app نصب شده بر روی سایتتان شما میتوانید به راحتی از مجموعه های خود برای اپ مورد نظر منو ساخته و مطالب مجموعه را در برنامه در اختیار کاربران قرار دهید.

همچنین میتوانید نمایش مطالب در صفحه اول و صفحات داخلی را کنترل کنید.

مجموعه ها و مطالب قابل نمایش در اپ به صورت پیش فرض در حالت انتشار قرار دارند و مدیر سایت میتواند قابلیت نمایش و یا عدم نمایش مطالب را در اپلیکیشن مدیریت کند.

ارسال پوش نوتیفیکیشن

نوتیفیکیشن یک راه ارتباطی بین مالک اپلیکیشن موبایل و کاربرانش است. نوتیفیکیشن این اجازه را میدهد که اپلیکیشن خبر یا اتفاقی جدید را به کاربران خود برساند حتی اگر در آن هنگام کاربر در حال استفاده از اپلیکیشن نباشد.
پوش نوتیفیکیشن در اصل حاوی پیامی است که در صفحه موبایل کاربر نمایش داده شده و کاربر با کلیک بر روی این پیام به صفحه مورد نظر ارجاع داده می شود. صفحه ارجاع داده شده می تواند یک صفحه وب، اپلیکیشن و یا حتی صفحه ارسال ایمیل باشد. این ابزار فوق العاده، پتانسیل خوبی برای تبلیغات نیز ایجاد نموده است. وسعت بالای کاربران اپلیکیشن های موبایلی و کارایی های مختلف این ابزار می تواند کاربران را به نسبت تبلیغات پیامکی و یا ایمیلی، بسیار بیشتر تحت تاثیر قرار دهد.
ارسال پوش نوتیفیکیشن و یا فرستادن اعلان در ماههای اول پس از نصب یک اپلیکیشن برای کاربران بسیار موثر است و تاثیر چشمگیری بر میزان استفاده کاربر از نرم افزار دارد.
از آنجا که یک اپلیکیشن تازه منتشر شده به علت آمار کم دانلود نمی تواند نمایش خوبی از همان شروع در مارکت هایی همچون بازار  و گوگل پلی داشته باشد، با گذشت زمان به قعر لیست اپلیکیشن ها سقوط می کند. با استفاده از ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی می توان سیر صعودی از آمار دانلود اپلیکیشن را ایجاد نمود. با ارسال پیام تبلیغاتی اپلیکیشن خود به روش پوش نوتیفیکیشن، هزاران کاربر آنلاین را از انتشار اپلیکیشن خود مطلع نموده و شاهد دانلود بالای آن در مدت زمان کم باشید.

اشتراک گذاری

بی شک یکی از پرکاربردترین و موثرترین امکانات یک اپلیکیشن اشتراک گذاری مطالب آن در شبکه های اجتماعی مییباشد.


با استفاده از این ویژگی که برای اپلیکیشن شما نیز موجود است، کاربر میتواند به آسانی مطلب مورد علاقه خود را از طریق شبکه های اجتماعی مختلف به دیگران ارسال کند.
با وجود این ویژگی در اپلیکیشن یک تبلیغ موثر نیز بوده و آمار دانلود برنامه شما در مارکت های مختلف افزایش پیدا خواهد کرد.

ایجاد منو دلخواه

کامپوننت جومینا app این امکان را برای مدیر سایت فراهم می آورد تا از لیست مجموعه های سایت خود برای اپلیکیشن منو ایجاد کند. منو در اپلیکیشن یک لیست بازشونده است که مطالب مجموعه انتخابی را نمایش میدهد.

منو های ایجاد شده تنها با یک کلیک قابل انتشار و یا عدم انتشار در اپ میباشند.

همچنین اپلیکیشن دارای منوهای درباره ما و تماس با ما نیز میباشد که در بخش پایین صفحه قرار گرفته است. در منو درباره ما نقشه نیز درج شده است.

در بخش تماس با ما، پس از ارسال پیام توسط کاربر، پیام به ایمیل مدیر سایت ارسال شده و  پیام تشکر نیز از طریق اس ام اس به کاربر ارسال خواهد شد.

سرعت در بارگزاری

علاقه ی کاربران به برنامه هایی با سرعت بالا خیلی بیشتر از برنامه هایی با سرعت پایین است. چرا که هر چه اپلیکیشن شما سریعتر باشد، در زمان کمتری کاربر به مقصود خود می‌رسد و احساس راحتی بیشتری خواهد کرد.

موضوع سرعت  بسیار مورد اهمیت واقع شده است چرا که بسیاری از کاربران از طریق تلفن های هوشمند وب سایت شما را مرور می کنند.

کنترل تصویر

یکی دیگر از قابلیت های کامپوننت جومینا app مدیریت تصاویر اسلایدشو اپلیکیشن است.

مدیر سایت میتواند تصاویر مورد نظر برای نمایش در اسلاید شو اپ را آپلود کرده و تصاویر درج شده را به مطلب سایت لینک دهد.

کاربر با کلیک بر روی تصویر دیده شده در اسلایدر به مطلب مرتبط آن لینک داده میشود.

تصاویر در بخش مدیریت کامپوننت به راحتی قابل ویرایش و حذف شدن هستند.

درباره JoomlaAppMaker

اپلیکیشن ساز تلفن همراه جوملا حاصل تلاش بی وقفه ای است که گروه طراحان وب جومینا جهت تسهیل کار طراحان وب و همچنین مدیران سایت های اینترنتی در داشتن یک کانال ارتباطی موثر نموده اند . این وب سایت با ارائه پنل مدیریت در سایت خود شما جهت کنترل اپلیکیشن این امکان را فرآهم آورده است تا شما بتوانید یک اپلیکیشن اندروئیدی با تمامی امکانات را برای سات خود ایجاد نمایید . کاهش هزینه های طراحی اپلیکیشن برای وب سایت ها جدا از انکه برای طراحان وب سایت ها موجب ایجاد ارزش افزوده میگردد باعث میگردد تا مدیران سایت های اینترنتی نیز بتوانند دسترسی وسیع تری به مخاطبان خود داشته باشند .

جوملا اپلیکیشن

اپلیکیشن جوملا

خبرنامه وبسایت

با عضویت در خبرنامه اپل اِن آی سی میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.

telegraminstagramfacebooktwitter